15 Ürün Mevcut

Ankastre Fırın

Mutfakta pratik yemek yapmak ve son dönemde yaşadığımız modern hayatın meşguliyetleri içerisinde hem lezzetli hem de hızlı bir şekilde yemek hazırlamak Kumtel firmasının özenle geliştirdiği ve yüksek teknolojiye dayanarak üretimini son moda tekniklerle gerçekleştirdiği ankastre fırınlar ile artık çok daha kolay hale gelmiştir. Bu fırınlar mutfakta ocağınızın ve davlumbazının altında şık ve modern görünümleriyle de tamamlayıcı unsurlardır.  

Kumtel markasının oldukça iddialı olduğu alanlar biri de mutfak fırınlarıdır. Fırın üretimi özellikle fırın içerisinde ısının her bölgeye eşit dağılması ve dolayısıyla fırında pişirilen yemeğin en ideal şekilde pişirilebilmesi açısından oldukça önemlidir. Bu alanda gömülü olan fırın tipleri içerisinde klasik siyah modelinin yanı sıra rustik tasarımlı oldukça şık fırınımız ve inox ham maddeden imal edilmiş oldukça hoş bir görünüme sahip fırınımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz. 

Ankastre fırın fiyatları, modelin programlama sayısı, üretildiği malzeme, iç hacmi, cam kalitesi ve turbo fana sahip olup olmayışı gibi özelliklere dayanılarak belirlenir. Kumtel’in fırın modellerinin her biri standart kalite ölçüleriyle uyumlu, iyi yemek pişirme özelliklerine sahip ve enerji tasarrufu sağlayan elektrikli mutfak eşyalarıdır. Ankastre fırın davlumbaz ile uyumlu olduğunda çok daha verimli çalışır. Çünkü, fırında pişen yemekler de koku ve buhar yayacaktır ki bu kokuları rahatça çekebilen emiş gücü yüksek bir davlumbaz ile fırın birlikte çalıştığında mutfağınız her açıdan temiz kalacaktır. 

Ankastre fırın ölçüleri de birçok evin gömülü mutfak standart ölçülerine uygun olarak Kumtel fabrikasında imal edilir. Ankastre fırın dolabı yeni satın aldığınız ya da taşındığınız bir evde bulunabilmekle birlikte bazı mutfaklarda yeni bir ahşap dolap yaptırmak gerekebilir. Bu tip durumlarda standart ölçülerden şaşmamak gerekir. Kumtel ürünlerinin ölçüleri ve boyutları yılların deneyimiyle müşterilerimizi şikayet ve talepleri ile şekillendirilerek en ideal boyutlara getirilmiştir.  

Genellikle ankastre ürünler siyah renklidir ve bu gömülü mutfak sistemi çıktığından beri de en çok kullanılan renk siyahtır. Ancak bu nedenle sıklıkla ankastre fırın beyaz çeşitlerinin talep edildiği ve sorulduğu da görülür. Kumtel bu ihtiyaca cevap verebilmek için bu ürün kategorisinde beyaz renkli olan 2 farklı modele de yer vermiştir. Ayrıca farklı program, malzeme ve tasarım çeşitleriyle ankastre fırın siyah renk modellerimizi de ankastre ana kategorimizden edinebilrisiniz. 

Kumtel ankastre fırın temizliği diğer ürünlerimizde olduğu gibi oldukça kolaydır. Bunun sebebi en kaliteli ham maddelerden imal edilmeleridir. Kaliteli ham maddeden imal edilen mutfak ürünleri toz, nem ve yağ gibi dış etkenlerden daha az etkilenir ve üzerinde bu tip lekeleri barındırmaz. Cam bir fırının içi ve dışı kolayca silinebilir. Ayrıca fırın kapağı 90 derece açıldığından fırının iç kısımlarına bir bez yardımıyla ulaşmak oldukça kolaydır. Bu ürünler paslanmaz malzemelerden imal edildiği için de temizlik sonrası küf yapma gibi bir risk teşkil etmez. Dolayısıyla, Kumtel ile ankastre fırın camı temizliği hiçbir şekilde sorun teşkil etmez ve kısa sürede halledilir.  

Son olarak belirtmek gerekir ki ankastre fırın ayarları pişirmek ya da ısıtmak istediğiniz yemeğe göre belirlenmesi gereken önemli bir husustur. Kimi yemekler için fırını önceden ısıtmak da gerekebilir. Kumtel fırınları zaman ayarlı olduğu gibi çok geniş bir ısıtma aralığında sıcaklığı ayarlamaya da uygundur. Tüm modellerimizde fırının içinde pişen yemeği görmeniz mümkündür. Tüm bunlara ek olarak, ankastre fırın boyutları birçok yemeği yapabilecek ve daha büyük aileler için gerekli porsiyonları da içine alabilecek şekilde planlanmıştır. 

Ankastre fırın en ucuz nerede satılır diye sormayın. Mutfak eşyalarınızı belirlerken en ucuz ya da en uygun fiyatlı modelleri aramak yerine fiyat kalite açısından en ideal modellere yönelmeniz uzun vadede bütçenize tasarruf sağlayacaktır. Ankastre fırın çok elektrik yakar mı gibi sorular da birçok insanın aklına gelen sorulardan biridir. Ancak Kumtel tüm ürünlerini A sınıfı elektrik tasarrufu teknolojisiyle ürettiğinden bu hususta endişe etmemelisiniz. Ankastre fırın en iyisi için Kumtel online mağazamızı ziyaret etmek ve ürünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için hepinizi bekliyoruz.

Yeni Nesil Ankastre Fırınlar

Yemeklerin piştiği yer olmanın ötesinde yaşam alanlarının en çok zaman geçirilen ortamlarından olması, sevilen herkesle bir araya gelinen en sıcak ve en konforlu yer olması ile mutfaklarda geçirilen zaman vazgeçilmezdir. Bu mekanın yalnızca samimiyeti ve estetiği değil ferah, hijyenik ve pratik olması da önemlidir. Bu doğrultuda yeni nesil ankastre fırın modelleri ise en önemli bileşenlerden biri olmakta, hem şıklığı tamamlamak hem keyifli yemekler hazırlamak için dikkatli bir seçim gerektirir. Dayanıklılığının yanı sıra özel tasarım seçenekleri ve teknolojik özellikleriyle de beğeni kazanan Kumtel ankastre fırın modellerini tercih ederek mutfakta geçen zamanı eşsiz bir deneyime dönüştürebilirsiniz.

Ankastre Fırın Fiyatları

Ankastre ürünlerin tamamı için geçerli olduğu üzere fırınların da fiyatlarını etkileyen pek çok faktörden söz edilebilir. Tasarım ve görsellik bu unsurların başında gelmekte, ürünün yeniliğini ve şıklığını yansıtmada tasarım detaylarına özen gösterilmektedir. Ürünlerin tamamı üstün bir dayanıklılık ve rakipsiz bir kullanım ömrü sunarken farklı bütçelere hitap eden farklı teknik özelliklerle çeşitlilik oluşturulmaktadır. Kumtel ankastre fırın modellerinin enerji tasarrufu, farklı pişirme modları, ısı seviyeleri ve ısınma ya da soğuma hızı gibi konularda her kesime uygun çeşitleri bulunmakta, seçimlerinizi güvenle ve rahatlıkla yapmanız sağlanmaktadır.

En İyi Ankastre Fırın Modelleri

Mutfağa modern ve sade bir şıklık kazandıran bu tasarımlar performansları ve verimliliklerinin yanı sıra dekorasyona etkisi ve estetiği ile de öne çıkmaktadır. Günümüzün gelişen teknolojileriyle yenilenen bu fırın tiplerinde yüksek teknolojinin getirdiği özelliklere görünüme de yansıtılmaktadır. Modellerin metalik gri, beyaz veya siyah olarak temel renk gruplarına ayrıldığını görebilir, diğer ankastre eşyalarınız, beyaz eşyalarınız veya mutfak dekorunuza göre uyumlu bulduğunuz tasarıma yönelebilirsiniz. Kullanıcılara ekstra alan sunmasıyla ve yüksek performansıyla tam not alan farklı fırınlarımız teknik özellikleriyle benzer kalitede sonuçlar verebilir. Kapasite gibi renklere ve tuş yerleşimleri, dış dizayn gibi özelliklere odaklanarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Ankastre Fırın Ölçüleri

Minimal tasarımlara ve genellikle standart ölçülere sahip olan ankastre fırın tasarımları aile genişliğine, ağırlanan misafirlerin kalabalığına veya kaç farklı tarifin aynı anda pişirilmesine gereksinim duyulduğuna göre detay ölçü farklarına sahip olabilir. Mini ve midi fırınlarda söz konusu olan belirgin boy ölçüsü farkları ankastre tasarımlarda aynı belirginlikte olmamakla birlikte farklı dolap bölmelerine yerleştirmek için farklı ölçülerde seçim yapılabilir.

Performanstan bağımsız şekilde kaç tel veya kaç alüminyum tepsi katının bulunduğunu belirleyen iç hacim kriteri, herkesin ihtiyaçlarına çözüm oluşturacak şekilde çeşitlendirilir. İç temizlik ve hijyeni koruma gibi bakım aşamalarını da göz önünde bulundurularak tam ihtiyaç ölçüsüne odaklanmanız ve ideal bulduğunuz ürünü seçmeniz önerilir. Kumtel ankastre fırın modelleri farklı ölçüler gibi farklı performans değerleriyle de her bütçeye, her kullanıcı tarzına hitap etmekte, kendi mutfağınızın profesyonel aşçısı olmanızı sağlamaktadır.