14 Ürün Mevcut

Ankastre Fırın

Mutfakta pratik yemek yapmak ve son dönemde yaşadığımız modern hayatın meşguliyetleri içerisinde hem lezzetli hem de hızlı bir şekilde yemek hazırlamak Kumtel firmasının özenle geliştirdiği ve yüksek teknolojiye dayanarak üretimini son moda tekniklerle gerçekleştirdiği ankastre fırınlar ile artık çok daha kolay hale gelmiştir. Bu fırınlar mutfakta ocağınızın ve davlumbazının altında şık ve modern görünümleriyle de tamamlayıcı unsurlardır.  

Kumtel markasının oldukça iddialı olduğu alanlar biri de mutfak fırınlarıdır. Fırın üretimi özellikle fırın içerisinde ısının her bölgeye eşit dağılması ve dolayısıyla fırında pişirilen yemeğin en ideal şekilde pişirilebilmesi açısından oldukça önemlidir. Bu alanda gömülü olan fırın tipleri içerisinde klasik siyah modelinin yanı sıra rustik tasarımlı oldukça şık fırınımız ve inox ham maddeden imal edilmiş oldukça hoş bir görünüme sahip fırınımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz. 

Ankastre fırın fiyatları, modelin programlama sayısı, üretildiği malzeme, iç hacmi, cam kalitesi ve turbo fana sahip olup olmayışı gibi özelliklere dayanılarak belirlenir. Kumtel’in fırın modellerinin her biri standart kalite ölçüleriyle uyumlu, iyi yemek pişirme özelliklerine sahip ve enerji tasarrufu sağlayan elektrikli mutfak eşyalarıdır. Ankastre fırın davlumbaz ile uyumlu olduğunda çok daha verimli çalışır. Çünkü, fırında pişen yemekler de koku ve buhar yayacaktır ki bu kokuları rahatça çekebilen emiş gücü yüksek bir davlumbaz ile fırın birlikte çalıştığında mutfağınız her açıdan temiz kalacaktır. 

Ankastre fırın ölçüleri de birçok evin gömülü mutfak standart ölçülerine uygun olarak Kumtel fabrikasında imal edilir. Ankastre fırın dolabı yeni satın aldığınız ya da taşındığınız bir evde bulunabilmekle birlikte bazı mutfaklarda yeni bir ahşap dolap yaptırmak gerekebilir. Bu tip durumlarda standart ölçülerden şaşmamak gerekir. Kumtel ürünlerinin ölçüleri ve boyutları yılların deneyimiyle müşterilerimizi şikayet ve talepleri ile şekillendirilerek en ideal boyutlara getirilmiştir.  

Genellikle ankastre ürünler siyah renklidir ve bu gömülü mutfak sistemi çıktığından beri de en çok kullanılan renk siyahtır. Ancak bu nedenle sıklıkla ankastre fırın beyaz çeşitlerinin talep edildiği ve sorulduğu da görülür. Kumtel bu ihtiyaca cevap verebilmek için bu ürün kategorisinde beyaz renkli olan 2 farklı modele de yer vermiştir. Ayrıca farklı program, malzeme ve tasarım çeşitleriyle ankastre fırın siyah renk modellerimizi de ankastre ana kategorimizden edinebilrisiniz. 

Kumtel ankastre fırın temizliği diğer ürünlerimizde olduğu gibi oldukça kolaydır. Bunun sebebi en kaliteli ham maddelerden imal edilmeleridir. Kaliteli ham maddeden imal edilen mutfak ürünleri toz, nem ve yağ gibi dış etkenlerden daha az etkilenir ve üzerinde bu tip lekeleri barındırmaz. Cam bir fırının içi ve dışı kolayca silinebilir. Ayrıca fırın kapağı 90 derece açıldığından fırının iç kısımlarına bir bez yardımıyla ulaşmak oldukça kolaydır. Bu ürünler paslanmaz malzemelerden imal edildiği için de temizlik sonrası küf yapma gibi bir risk teşkil etmez. Dolayısıyla, Kumtel ile ankastre fırın camı temizliği hiçbir şekilde sorun teşkil etmez ve kısa sürede halledilir.  

Son olarak belirtmek gerekir ki ankastre fırın ayarları pişirmek ya da ısıtmak istediğiniz yemeğe göre belirlenmesi gereken önemli bir husustur. Kimi yemekler için fırını önceden ısıtmak da gerekebilir. Kumtel fırınları zaman ayarlı olduğu gibi çok geniş bir ısıtma aralığında sıcaklığı ayarlamaya da uygundur. Tüm modellerimizde fırının içinde pişen yemeği görmeniz mümkündür. Tüm bunlara ek olarak, ankastre fırın boyutları birçok yemeği yapabilecek ve daha büyük aileler için gerekli porsiyonları da içine alabilecek şekilde planlanmıştır. 

Ankastre fırın en ucuz nerede satılır diye sormayın. Mutfak eşyalarınızı belirlerken en ucuz ya da en uygun fiyatlı modelleri aramak yerine fiyat kalite açısından en ideal modellere yönelmeniz uzun vadede bütçenize tasarruf sağlayacaktır. Ankastre fırın çok elektrik yakar mı gibi sorular da birçok insanın aklına gelen sorulardan biridir. Ancak Kumtel tüm ürünlerini A sınıfı elektrik tasarrufu teknolojisiyle ürettiğinden bu hususta endişe etmemelisiniz. Ankastre fırın en iyisi için Kumtel online mağazamızı ziyaret etmek ve ürünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için hepinizi bekliyoruz.