8 Ürün Mevcut

Ankastre Ocak

 

Ankastre ocaklar son dönemde birçok evde geleneksel set üstü ocakların yerini hızla almıştır. Bu tip ocaklar gömülme alanına oturduğu için oldukça az yer kaplar ve çok kullanışlıdır. Cam ve vitroseramik çeşitleri olduğu gibi emayeden imal edilmiş olanları da online alışveriş mağazamızda mevcuttur. Ocak imalatı güvenlik ve sağlamlık gibi kriterlerin ön plana çıktığı hassas bir süreçtir. Birçok dayanıklı ev eşyasında olduğu gibi ocak konusunda da Kumtel kalite ve sağlamlığın adıdır. 

 

Ankastre Ocak Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Evimiz, ailemizle en çok birlikte vakit geçirdiğimiz, çocuklarımızı büyüttüğümüz ve yaşamımıza renk katan en değerli varlığımızdır. Evimizin öneminin bilincinde olarak ev eşyası seçerken de bizimle birlikte bu eşyaların yıllar boyu kullanılacağını düşünmeliyiz. Ankastre ocak fiyatları birçok etkene göre değişiklik göstermekle birlikte ankastre ocak ölçüleri Kumtel ürünleri için Türkiye standartlarıyla uyumludur. Dolayısıyla Kumtel ocaklarını alırken mutfağınızın ankastre bölümüne uygun olup olmaması konusunda endişe etmenize gerek yoktur. 

 

Ankastre ocaklar genelde dört adet pişirme gözüne sahiptir. 4 gözlü ocaklar en bilinen klasik modellerdir. Ancak Kumtel 5’li ve 2’li ocak çeşitlerini de farklı ihtiyaçları olan mutfaklara uygun şekilde üretmiştir. Ocakların kaç pişirme bölümüne sahip olduğu bu ürünü satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli özelliklerden biridir ve ürünün fiyatını da etkiler.

5 gözlü ocaklarda aynı anda daha fazla yemek pişirme imkanına erişebilirsiniz ya da yalnız yaşayan bir insansanız 2 gözlü bir ocak ile de yetinmek isteyebilirsiniz. Kumtel’in 5 gözlü ocağının orta bölümü özellikle daha çok ısı gerektiren yemekleri pişirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu bölümü kullanarak döküm tavalarınız ile et pişirme yöntemini en iyi şekilde gerçekleştirebilir ve son derece lezzetli biftekler yapabilirsiniz.. 

Ankastre ocak temizliği bu tip mutfak ürünlerini seçerken göz önünde bulundurmanız gereken diğer bir önemli özelliktir. Kumtel markalı tüm ankastre mutfak ürünleri kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir. Hem emaye hem de cam ürünler nemli bir bez yardımıyla ya da hafif deterjanlar ılık bir suya eklenmek suretiyle kolayca silinebilir ve tekrar kullanıma hazır hale gelir.

Ankastre ocak montajı deneyimli servis ekibimiz tarafından güvenlik kontrolleri yapılarak gerçekleştirilir. İşinin ehli, deneyimli ekiplerimiz montajı gerçekleştirdikten sonra tüm ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz. Kumtel ocaklar yüksek güvenlikli olduğundan gaz kaçağı riskini sıfıra indirmiştir. Ankastre set ocak ölçüleri rahat yemek pişirme, temizlik ve montaj açısından en ideal boyutlara göre imal edilir. Ankastre ocaklar aynı zamanda ankastre üstü ocak ismiyle de kullanılmaktadır. 

Kumtel ankastre ocak boyutları mutfağınızda şık bir görünüm sunmak üzere kalite kontrol testleri yapıldıktan sonra piyasaya sürülmek üzere uzman tasarım ekibimiz tarafından tasarlanmıştır. Ankastre ocak camı ise yine Kumtel güvencesiyle kırılmaz ve yıpranmaz malzemelerden imal edilir ve çok uzun yıllar en verimli şekilde kullanılmak üzere üretim tesislerimizde üretilir. Hassas ve titiz üretim sürecinin sonunda ortaya çıkan ev eşyalarımız Türkiye’de göz alıcı kalitesiyle ün yapmış ve dünyanın farklı coğrafyalarında da birçok mutfağı süsler hale gelmiştir. 

Kumtel ankastre ocak çeşitleri ilgili kategorimizde bu alanın tüm gereken ürün portföyünü içinde barındırmaktadır. Renk, malzeme ve ocak gözü çeşitliliğinde her mutfağın ve ev hanımının ihtiyaçlarına cevap verecek ürün gamımızla bu alanda ön plana çıkmaktayız. Ankastre ocak gözünün kaliteli bir üretim süreci sonucu ortaya çıkması, evde yangınlara dahi sebep olabilecek gaz kaçakları ve gaz israfını engellemek açısından oldukça önem arz eder. 

Türkiye ve dünya pazarında kendine güvenilir bir yer edinmiş Kumtel ankastre setler birçok açıdan avantajlıdır. Ankastre ocak hangisi kullanışlı gibi soruların cevabını her türlü sorunuza yanıt bulacak şekilde ankastre ocak kategorimizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca ankastre ocak çeşitleri hangi özelliklerine dayanarak birbirinden ayrılıyor ve detay farklılıklar neler bunları da ürün listelerimizden edinebilirsiniz. Örneğin, ankastre ocak beyaz ve ankastre ocak siyah gibi farklı renklerdeki ürün portföyümüzden program sayısı size en uygun olanları en avantajlı fiyat ve taksit seçenekleriyle sunuyoruz.