Fiyat Aralığı

4 Ürün Mevcut

Set Üstü Ocak Modelleri

Mutfakların demirbaşı ocak, beslenmenin temelini oluşturduğu için ev ve ofislerde hayati öneme sahip. Ocaklar, fonksiyonel özellikleri ve pratik yönüyle hem evlerde hem de iş yerlerinde çok aktif kullanılıyor. Kalabalık ailelerde bilhassa gün içerisinde defalarca ocak yemek yapmak için kullanıyor. Yoğun olarak kullanılan ocakların güvenli, pratik, fonksiyonel ve elbette şık olması bekleniyor. Tüketiciler, ocak özellikleriyle birlikte tasarıma ve tasarım kalitesine de önem verdiğinden tüketici talepleri göz önünde bulunduruluyor. Set üstü ocak modelleri dendiğinde akla gelen ilk marka şüphesiz Kumtel oluyor. Kumtel, ulusal ve uluslararası beyaz eşya sektöründe kalitesini kanıtlamış, fonksiyonelliği ve şıklığıyla dikkat çeken mutfak ekipmanları üretimi yapıyor. Kumtel, kaliteli pişirme ve ısıtma ekipmanlarıyla birçok ülkeye ihracat gerçekleştiriyor, global yenilikleri yakından takip ederek çözüm odaklı şık ve ekonomik ürünler tasarlıyor.

Setüstü ocak modelleri, çok uzun yıllar kullanılan ‘dayanıklı ev aletleri’ sınıfında yer alıyor. Kumtel bu durumun bilincinde hareket ediyor ve tüketicilere uzun ömürlü, elektrikli – doğalgazlı ocak modelleri sunuyor. Kumtel set üstü ocaklar, önce görüntüsüyle kullanıcıların beğenisini topluyor akabinde ise gelişmiş özellikleriyle beklentileri karşılıyor. Beyaz eşya sektöründeki güçlü duruşu, geniş üretim alt yapısı, global çaptaki ihracatı ve yenilikçi çözümleriyle kullanıcıların takdirini kazanan ihtiyaçlara üst düzeyde karşılık veren Kumtel’in birbirinden şık ve işlevsel ocak modellerini en uygun fiyatlarla Kumtel, set üstü ocak kategorisinden satın alabilirsiniz.  Set üstü ocak doğalgazlı modellerde sizi bekleyen seçenekleri aşağıdaki kategorilerde inceleyebilirsiniz.

2’li Doğalgaz Set Üstü Ocak


Minimal mutfaklar için tasarlanan 2 li set üstü ocak modelleri, doğalgazlı yapısıyla üstün performans gösteriyor. Küçük ama oldukça işlevsel olan modelde siyah, beyaz, inox olmak üzere üç farklı renk seçeneği mevcut. Kullanımı, temizliği, güvenliği ve uzun ömürlü yapısıyla dikkat çeken 2’li set üstü ocakta wok ocak sürprizi var. Wok ocak ile sağlıklı besinler pişirebilir, evinizde ya da iş yerinizde profesyonel mutfak deneyimi yaşayabilirsiniz.

3’lü Doğalgaz Set Üstü Ocak


Kumtel, 3 lü set üstü ocak modelinde yine minimal tasarım anlayışıyla kullanıcılardan tam not alıyor. Mutfakta yer tasarrufu sağlayan, tezgâh üstünde daha geniş bir alana sahip olmanızı sağlayan üçlü ocaklar, fonksiyonelliği ve şıklığıyla yemek pişirme deneyimini artırıyor. İkili ve üçlü set üstü ocak modelleri kapaklı yapısıyla ekstra güvenlik önlemi sunuyor. Ocakta işiniz olmadığı sürece kapağını kapatarak mutfakta sade ve şık görünüm elde edebilirsiniz.

4’lü Doğalgaz Set Üstü Ocak


Kumtel’in en çok tercih edilen modellerinden olan 4 lü set üstü ocak siyah, beyaz, inox olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip. 4’lü modellerde cam ocak seçeneği de alternatif olarak sunuluyor. Dört gözlü set üstü ocak, oval köşeleri ve renk kalitesiyle mutfağa şıklık kazandırırken, çizilmez ve kırılmaz yapısıyla ise uzun ömürlü bir ocak deneyimi sunuyor.

5’li Doğalgaz Set Üstü Ocak


Kalabalık ailelerin tercihi 5 li set üstü ocak siyah, beyaz, inox ve cam yüzey seçenekleriyle karşınıza çıkıyor. 5’li Kumtel ocaklarda diğer modellerde olduğu gibi wok ocak alternatifi bulunuyor. Tam bir profesyonel ocak deneyimi yaşatan model, kenar kıvrımlarındaki oval tasarım, emniyetli ateşleme sistemi, pürüzsüz yüzeyiyle son derece estetik ve dekoratif bir duruş sergiliyor.

Elektrikli Set Üstü Ocak Modelleri


Ev, iş yeri, yazlık gibi tüm yaşam alanlarında pratik kullanım amacıyla tasarlanan elektrikli set üstü ocak modelleri Kumtel kalitesiyle görücüye çıkıyor. Kumtel, mutfak ihtiyaçlarını çok iyi gözlemleyen ve çözüm üretiminde sadece işlevselliğe değil estetik uyuma ve dekoratif şıklığa da önem veren yenilikçi bir marka olduğunu gösteriyor. Mutfak ekipmanlarında set üstü ocaklar vazgeçilmez ana parçalardan birini oluşturuyor. Kumtel, demirbaş ocaklar için doğalgazlı modele alternatif elektrikli ocak seçeneği sunuyor. Set üstü elektrikli ocak, her mutfağa kolayca uyum sağlıyor.

Çalışma prensibi, ateşleme sistemi, ocak ölçüsü, materyal kalitesi, dayanıklılığı ve renk seçenekleriyle Kumtel ocakları rakipleri arasından kolayca sıyrılıyor. Elektrikli ocak modelleri 2’li, 3’lü, 4’lü ve 5’li göz seçenekleriyle dizayn ediliyor. Siyah, beyaz, inox ve cam seramikten tasarlanan ocaklar, üst düzey güvenlik sağlıyor, mutfaktaki zamanınızı yönetmenize yardımcı oluyor. Kumtel ocaklardaki sevilen özelliklerden biri olan wok ocak gözü, elektrikli ocaklarda da kendini gösteriyor. Wok ocak, besinlerin daha sağlıklı pişirilmesini sağlayan gelişmiş özellikte bir ocak olup son yılların en sevilen ocak detaylarından biri.

Profesyonel mutfaklarda görülen wok ocak, Kumtel’in set üstü ocak çeşitleri arasında yer alıyor. Elektrikli ankastre set üstü ocak modellerinde, dokunmatik ve düğmeli olmak üzere farklı tasarımlar öne çıkıyor. Düğmelerdeki bu şık detay, yüksek güvenlikle birleşince ortaya herkese hitap eden işlevsel bir ocak modeli çıkıyor. Elektrikli set üstü ankastre ocak serisinde sizleri bekleyen model ve seçenekler şöyle;

2’li Elektrikli Set Üstü Ocak


2’li ocak modelleri küçük ev ve iş yerleri için ideal bir kullanım gösterse de aile evlerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Kumtel, tüm mutfaklarla uyumlu 2’li ocaklarında profesyonelliğe önem veriyor, güvenli ve şık tasarımlara imza atıyor. İki gözden oluşan, kapak detayı bulunan bu seride siyah, beyaz, inox ve cam seçenekler sizleri bekliyor. Kapak detayı ocakların kullanılmadığı anlarda güvenli ve tok bir şıklık sunmasını sağlıyor. Küçük mutfağınızda büyük işler başarmak için ikili Kumtel ocak beklentilerinizi fazlasıyla karşılamaya hazır.


3'lü Elektrikli Set Üstü Ocak


Mutfakta çalışma tezgâhında daha geniş bir alan açmak amacıyla üçlü, minimal bir ocak kullanılacaksa eğer Kumtel’in 3’lü elektrikli set üstü modelleri kullanıcılardan memnuniyet yorumu alıyor. Elektrikli çalışma prensibiyle son derece pratik olan ocak modeli, aynı anda üç farklı gözü çalıştırabileceğiniz işlevsel bir tasarıma sahip. İkili modelde olduğu gibi bu modelde de siyah, beyaz, inox tasarım seçeneği öne çıkıyor, kapak detayı kendini gösteriyor. Üçlü ocak işlevsellik ve tasarım anlamında tam arada duran şık bir model olduğundan tam aradığınız model olabilir.

4’lü Elektrikli Set Üstü Ocak


Siyah, beyaz, inox ve cam olmak üzere dört farklı model bulunan 4’lü elektrikli set ocaklar, mutfağınızda yenilikçi bir hava estirmek için sizleri bekliyor. Kumtel, elektrikli ocak modellerinde yeniliğe büyük önem veriyor, her renk ve tasarımında işlevselliği, dekoratif şıklığı öne çıkartıyor. Dörtlü ocaklarda dokunmatik çakmak düğmeleri hem şıklık hem de güvenlik kazandırıyor. Çocuklu aileler için dokunmatik ocak modeli ile çocukları ocaktan uzak tutmak, geç tanışmasını sağlamak mümkün. Dört gözlü ocaklarda wok ocak gözü yine seçenekler arasında yer alıyor. Wok ocak, besin değerini yitirmeden yemek pişirmek isteyenlerin tercihini oluşturuyor.

5’li Elektrikli Set Üstü Ocak


Büyük ailelerin, işletmelerin ve kalabalık ofis yemekhanelerinin tercih ettiği 5’li elektrikli set üstü ocaklar, tam anlamıyla performans sunuyor. Kumtel’in ocak koleksiyonu ciddi anlamda talep görüyor ve beğeni topluyor. Beşli göze sahip modeller bu beğeniyi sonuna kadar hak ediyor. Wok gözlü detayıyla ise kullanıcıları sevindiriyor. Kumtel güvencesiyle satın alacağınız beşli model, temizlikten güvenliğe kadar her yönüyle tasarım harikası bir ürün. Renk seçenekleri arasında siyah, beyaz, inox bulunurken, cam ocak alternatifi unutulmuyor.

Set Üstü Ocak Çeşitleri


Set üstü ocak çeşitleri renk, tasarım, özellik ve çalışma prensibine göre farklılık gösterebiliyor. Tüm set üstü ocaklar inox, siyah ve beyaz renk alternatifleriyle tasarlanıyor. Kumtel bu üçlüye ek olarak siyah, beyaz ve gri olmak üzere cam seramikten ocak tasarımı sunuyor. Son yıllarda mutfak trendlerinden biri olan cam ocak, Kumtel’in tasarım zenginliğiyle buluşarak mutfaklara şıklık kazandırıyor. Kumtel, cam ocaklarında keskin hatlar yerine yumuşak köşe kıvrımları tercih ediyor, dayanıklı cam kullanarak ömürlük bir ocak deneyimi yaşatıyor. Set üstü ocak tüplü, elektrikli, doğalgazlı şekillerde farklılık gösterir. Her bir ocak, aynı zengin tasarıma ve işlevselliğe sahiptir. Kumtel’in set üstü ocaklarını daha yakından tanımak isteyenler için seçenekler şöyle;

İnox Set Üstü Ocak


Inox ocak ve diğer mutfak elektronikleri dekoratif görüntüsüyle kullanıcıların ilk tercihini oluşturuyor demek mümkün. İnox set üstü ocak, farklı konsept ve dekorasyonlara uyum sağladığı için modası olmayan, zamansız tasarımlardan kabul ediliyor. Inox aynı zamanda leke tutmayan, kolay temizlenen ve daima ilk günkü renk kalitesini koruyan, pas ya da benzeri bir reaksiyon göstermeyen çok kullanışlı bir materyal. Kumtel inox ocaklar bu nedenle tasarımından hiçbir şey kaybetmiyor, uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesini koruyor. Gri set üstü ocak mutfaktaki alışagelmiş renk kalıplarını yıkan ilk adımlardan biri sayılıyor. Gri rengin mutfağınızdaki diğer renklerle bütünleşeceğinden ve şık duracağından emin olabilirsiniz.

Siyah Set Üstü Ocak


Beyaz eşya kavramını yıkan ve mutfakları siyahın şıklığıyla tanıştıran siyah set üstü ocak modelleri, mutfak dekorasyonunda asil bir duruş sergiliyor. Üstelik sadece ocaklarda değil davlumbaz ve fırınlarda da siyah asaleti göze çarpıyor. Siyah renk özellikle set üstü cam ocak serisinde mutfaktaki şıklığını gösteriyor. Siyahın mutfaktaki alanı genişledikçe tasarımlar yenilikçi ve modern yaklaşımla yeniden yorumlanıyor. Kumtel, gelişmiş teknolojisini siyah renk ve cam yüzeyle buluşturduğunda ortaya özel bir ürün çıkıyor.  Dayanıklı, işlevsel ve şık bir ocak için siyah rengini tercih edebilirsiniz.

Beyaz Set Üstü Ocak


Beyaz eşya sektörünün temelini oluşturan ve asla vazgeçilmeyecek, modası geçmeyecek olan renk beyazdır. Kumtel beyaz set üstü ocak modelleri bu zamansız rengi modern tasarımlarla hayatımıza yine yeniden kazandırıyor. Beyaz, tam bir klasik olarak değerinden bir şey kaybetmeden tüm konseptlere uyum sağlayacak yapısıyla sizleri bekliyor. Beyaz masumiyetini cam yüzey şıklığıyla görmek, gözlerinizi kamaştırabilir. Beyaz set üstü ocaklar, mutfaklara ferah ve modern bir atmosfer sunuyor, mutfağa estetik kazandırıyor.

Cam Set Üstü Ocak


Set üstü ocak ya da ankastre seti değişimi zamanı geldiğinde kullanıcılar önceliğini cam tasarımlara veriyor. Cam set üstü ocak, başlangıçta kırılır mı endişesi yaşatsa da Kumtel bu konuda kendini kanıtlamış bir güvenilirliğe, müşteri memnuniyetine ve uzun ömürlü ürün kalitesine sahip bir marka. Cam ocak kıvrımlı köşeleri, parlak yüzeyi, şık çakmak düğmeleri ve dayanıklı gövdesiyle bir ömür güvenle kullanabileceğiniz modellerden. Cam ocaklarda siyah, beyaz ve gri renk seçenekleri mevcut.

Set Üstü Ocak Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?


Set üstü ocak alırken dikkat edilmesi gerekenler şöyledir;  • Ocağın ölçüleri mutlaka dikkate alınmalıdır. Çok beğendiğiniz ocak, mutfak tezgâhınızla aynı ölçülerde olmayabilir. Kumtel bu konuda içinizi rahatlatacak tasarım ölçülerine sahip olsa da satın alırken ölçülere dikkat etmenizde fayda var.

  • Çocuklu aileler için güvenlik ekstra önem taşıyor. Kumtel’in çocuk emniyet kilidi olan modellerini tercih ederek olası risklerin önüne geçebilirsiniz.

  • Her ocağın çalışma prensibi ve tasarımı farklıdır. Örneğin elektrikli – gazla ocaklar farklı özelliklere, kullanım prensibine sahip olabilir. Bu detayı satın alırken öğrenmeye özen gösterin.

  • Ocakların genel ölçüsüne değil ocaktaki gözlerin birbirine oranına da dikkat etmelisiniz. Ocakta aynı anda birden fazla tencerenin kullanılıp kullanılmayacağına mutlaka bakmalısınız.

  • Her ankastre ocağın paslanmaz çelikten olması beklenir. Set üstü ocak alırken materyal kalitesine, özelliklerine, pas tutup tutmayacağına dikkat ederseniz uzun ömürlü bir ocak modeli alabilirsiniz.

  • Set üstü ocaklarda artık enerji kaynaklarına dikkat ediliyor. Ocak alırken enerji tasarrufu sunan gelişmiş teknolojiye sahip modelleri tercih edebilirsiniz.

  • Cam seramikten yapılan set üstü ocaklar daha estetik olmakla birlikte çok daha dayanıklıdır. Isı ve darbeleri absorbe eden cam yüzeyler, asit gibi kimyasallara karşı da dayanıklı, kolay temizlenen modellerdir. Ocak alırken bu bilgiler ışığında hareket edebilirsiniz.

  • Ocakların iyi pişirme, şık tasarım, güvenlik kadar temizliği de iyi olmalıdır. Set üstü ocak satın alırken kolay temizlik unsurunu es geçmemelisiniz. Cam yüzeyli ocakların diğer modellere oranla daha kolay ve hızlı temizlendiğini belirtmekte fayda var.

  • Set üstü ocakların ızgaraları sağlam bir zeminde olmalıdır. Yani üstüne tencere, tava konulduğunda hareket etmemeli, sağlam bir duruşla güvenlik sunmalıdır. Ocak satın alırken ızgaraların sağlamlığına dikkat edebilirsiniz.


Set Üstü Ocak Fiyatları


Set üstü ocak fiyatları, modellerin teknik özellikleri, tasarımı, kaç gözlü oldukları, çalışma prensibi, modeli gibi birçok unsura göre çeşitlilik gösterebiliyor. Kumtel, onlarca farklı set üstü ocak modellerini en uygun fiyat politikasıyla sizlere sunuyor. Filtreleme ve fiyat sıralama özelliklerini kullanarak sizin için en uygun fiyatlı set üstü ocak modelini bulabilirsiniz. Kumtel, yıl boyunca gerçekleştirdiği kampanyalar, özel indirimler ile çok cazip set üstü ocak fiyatları sunuyor.