Küçük Ev Aletleri

Kumtel küçük ev aletleri hayatınızı kolaylaştıracak birçok ürünü modern yaşamın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarladı. Kumtel küçük elektrikli ev aletleri dayanıklı malzemelerden üretildi. Az elektrik harcayan bu küçük ev aletleri çeşitleri ile gündelik hayatınızda birçok işi çok daha pratik bir şekilde halledebileceksiniz. Kumtelin ısıtma sistemleri üretimi ve geliştirmesi alanındaki deneyiminin ürünü olan bu aletler, şık tasarımları, kullanışlı olmaları ve elektrik tasarrufları ile ön plana çıkıyor.

Kumtel Fastfryer Yağsız Fritöz ve Hamur Yoğurma Makinesi

Küçük ev aletleri seti arasında en çok aranan iki ürün özellikle son dönemde ev hanımlarının mutfakta vazgeçilmezi haline gelen Kumtel Fast Fryer Yağsız Fritöz ile Kumtel Hamur Yoğurma Makinesidir. Fast Fryer sağlıklı, hızlı ve temiz şekilde kızartmalar yapmanızı sağlar. Hem sebzeler hem de et, tavuk ve balıklar yağsız fritözün geniş haznesinde kolayca pişer. Parçaları rahatlıkla ayrılan bu ürün elde ya da makinede yıkanarak pratik şekilde temizlenebilir. Çok az miktarda yağ kullanarak ya da hiç yağ kullanmadan patates ve diğer sebzeleri pişirmek için ideal bir üründür. Sağlıklı öğünler hazırlamanın en kolay yollarından biri olan yağsız fritöz mutfaklarda mutlaka bulunması gereken bir üründür.

Hamur yoğurma makinesi ise Türk mutfağında hamur işlerinin önemi düşünüldüğünde her mutfakta bulunması gereken diğer pratik ve küçük mutfak aletlerinden biridir. Hamur yoğurmak emek yoğun ve yorucu bir iştir. Kumtel Hamur Yoğurma Makinesi az elektrik harcayarak çok iş yapar. Haznesinin içinde bulunan yoğurma uçları hamurun her tarafının özdeş hale gelmesini ve kıvamına ulaşmasını sağlayacak tarzda dizayn edilmiştir. Metal kasesi ve gövdesi oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Kaymaz ayakları ile zemine sıkı tutunur. Ekmek, kek, poğaça ve pide hamurlarınızı kısa sürede yoğurarak hazır hale getirir.

Kumtel Kettle ve Elektrikli Barbekü Çeşitleri

Kumtel Kettle beyaz ve siyah renk seçenekleri ile piyasaya sunulmuştur. Kettle mutfakta belki de en sık kullanılan küçük ev aletleri çeşitlerinden biri olduğundan, bozulma ihtimali daha yüksek bir elektrikli mutfak aletidir. Zira, kaynar su ve su buharı ile sürekli temas halinde bulunması, bu aletin plastik ve metal aksamlarının zamanla yıpranmasına yol açar.

Kumtel Kettle çeşitleri ise tam da bu sıkıntıyı çözmek ve su ısıtıcısının ömrünü uzatmak üzere imal edilmiştir. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş bu su ısıtıcılar mutfakta en büyük yardımcınız olacak. Kumtel Kettle ayrıca, otomatik kapak işlevi, susuz çalışma koruması, çalışır konumda aktifleşen gösterge ışığı, filtreli iç hazne, kablo saklama bölümü ve kaymayan ayak tasarımına sahiptir. Uygun fiyatlı ve kaliteli kettle arayanların en doğru adresi Kumtel Elektrikli Ev Aletleri kategorisi olacaktır.

Elektrikli ev aletleri kategorisinde bulunan diğer bir ürün ise özellikle yaz aylarında sıklıkla aranan bir alet olan elektrikli barbekü çeşitleridir. Kumtel ayaklı ve klasik olmak üzere iki tür elektrikli barbekü üretmektedir. Bu elektrikli barbeküler koku, duman ve mangal kömürü derdi olmadan; balkonlarda, teraslarda, bahçelerde ya da camı açık mutfaklarınızda kolaylıkla mangal keyfi yapmanızı sağlayacaktır. Elektrikli mutfak aleti denince akla ilk gelen ürünlerden biri olan bu barbeküler pikniklerin de vazgeçilmezidir ve ayrıca karavan kampları için de idealdir.

2200 Watt güce sahip bu barbekülerde hızlı bir şekilde et, tavuk, köfte ve balıklarınızı ideal şekilde pişirebilirsiniz. Termostatı sayesinde etler yanmadan ve nar gibi kızarmış şekilde pişerler. Alt tarafında bulunan su haznesi sayesinde yağlar elektrikli barbekünün aksamına yapışmaz ve temizliğin kolayca yapılmasını sağlar. Isı ayarlı olduğu için pişireceğiniz et çeşidine göre ısıyı ayarlayabilirsiniz. Kumtel elektrikli ev aletleri fiyatları her bütçeye uygun fiyat, kalite ve performans açısından en yüksek puanlara sahip ürünlerdir. Yaygın teknik servis ve hizmet ağı ile kapınıza bir tıkla ulaşacak Kumtel ürünleri sayesinde gündelik işler, her evde daha kolay ve hızlı gerçekleşiyor.   

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR