HAKKIMIZDA

 

 

Kumtel, yıllardır sadece bir marka olmanın ötesinde, aynı zamanda bir aile olarak Türkiye'ye değer katmayı amaçlıyor. Hikayemiz, sevdikleri bir araya getiren ve markamızın ismini aldığı Kumbaralı bir Telefon etrafında başladı.  Kumtel, tüm aileleri saran muhabbet ve sıcaklığı tasarlamak için yoluna devam ediyor.

Başlangıçta heyecanla dolu bir hikaye olan bu serüven, zamanla bir aileden başka ailelere uzanan bir dostluğa dönüştü. Dünyanın dört bir yanındaki herkesle duyguları paylaşmanın gücüne inanıyoruz. Kumtel, sadece ürünleriyle değil, aynı zamanda zamanı paylaşmanın ve bir arada olmanın getirdiği mutluluğu ve konforu da tasarlıyor ve geliştiriyor. 

50 yıldan uzun bir süredir bu yolda olan Kumtel, inovasyon ve tasarımı merkeze alarak çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını kolaylaştırıyor. Milyonlarca evde güvenle tercih edilen Kumtel, dünya genelinde de gözde bir marka haline gelmiştir.

Öncü bir marka olarak, sadece ürünlerimizle değil, aynı zamanda değerlerimizle de fark yaratmayı hedefliyor. Hayallerin ötesine geçip sınırları zorlayarak başarıyı sınırsız bir deneyime dönüştürmek istiyoruz. Sizlerle her anı, her anlamı paylaşmanın ve mutluluğu büyütmenin heyecanını taşıyoruz. Kumtel ile yaşamı paylaşmanın keyfini keşfedin.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR