Tam Boy Fırın (Solo)

Solo fırın, her mutfağın ihtiyaç duyduğu gelişmiş pişirme özelliklerine sahip Kumtel fırın modellerinden biri kabul ediliyor. Mutfakta vakit geçirmeyi sevenlerin tercih ettiği solo fırın modelleri, Türk ve farklı mutfak kültürlerine ait tariflerin rahatlıkla pişirilebildiği yenilikçi ve modern özellikler gösteriyor. Yemek yaparken de yemek ısıtırken de solo fırınların işlevselliği ve pratikliği öne çıkıyor. Kumtel, mutfakta geçirilen zamanı keyfe ve yeni deneyimlere dönüştürecek ocaklı fırın modelleriyle kullanıcılardan olumlu dönüşler alıyor, profesyonel sonuçlar sunuyor. Kullanıcılar mutfaklarında görüntüsüyle ve fonksiyonel özellikleriyle kabul gören bir ocaklı fırına sahip olmaktan oldukça memnun. Kumtel’in yaşamı kolaylaştırma prensibiyle tasarladığı her ürün, mutfakta geçirilen zamana verim kazandırıyor. Kumtel’in ocaklı fırın serisi gelişmiş teknolojisi ve şık tasarımıyla her mutfağa çok yakışıyor. Ocaklı fırınların dikkat çekici özellikleri şöyle; Geniş iç hacmi: Kumtel’in fırınlarındaki iç hacim her zaman beklentileri karşılıyor. Kumtel mini fırın serisinde yer alan minimal fırınlarda dahi kullanıcılar kalabalık bir aile için yeterli ölçüde yemek pişirebiliyor. Ortalama 56 litre iç hacme sahip olan solo fırınlarla her yemek, kek ve börek yapılabiliyor. Renk alternatifi: Kumtel kullanıcılarına daima estetik bir uyum sunmayı hedefliyor. Fırınlardaki fonksiyonel özellikler Kumtel’in zarif görünümüyle birleşerek farklı mutfak dekorasyonlarına uyum sağlıyor. Siyah, beyaz, gri, inox, bordo, kahverengi, kırmızı gibi birçok renk seçeneği bulunuyor. Yenilikçi teknolojisi: Kumtel’in en sevilen özelliği yenilikçi bakış açısı ve trendlere yön veren teknolojisi. Kumtel, beyaz eşya grubundaki tüm ürünleriyle profesyonel bir kullanım sunuyor. Solo fırınlarla en meşakkatli tariflerin üstesinden gelen kullanıcılar, profesyonel fırın deneyimi yaşayabiliyor. Kullanım alanları: Ev, iş yeri, restoran, kafe gibi yerlerde Kumtel ev aletleri kullanılabiliyor. Solo fırınların tasarımı ya da özellikleri ev odağından çıkarak tüm mutfakları hedef alıyor ve bu konuda geniş bir kullanım alanına hükmediyor. Kumtel sayesinde fırının şık, işlevsel ve uygun fiyatla satın alınabileceği görülüyor. Kumtel, yaşam ürünleriyle uygun fiyata kaliteli yaşam kurulabileceğini açıkça gösteriyor. Solo fırınlar bu kaliteyi gösteren ürünlerden yalnızca biri olup en ucuz ocaklı fırın grubunda genele hitap etmeyi başarıyor. Taşıması ve kurması pratik, kullanım alanı geniş, emniyetli ve profesyonel ocak deneyimi sunan fırınları Kumtel’in online satış mağazasından en uygun fiyatlarla, güvenle satın alabilirsiniz. Ankastre ocak ya da set üstü ocak modelleri kadar yüksek performanslı çalışmaktadır.

Solo Fırın Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kumtel sadece cazip fiyatlarıyla değil kalitesi, gelişmiş özellikleri ve estetik görünümüyle de mutfaklarınıza zenginlik taşıyor. Peki, Kumtel’den solo fırın alırken nelere dikkat edilmeli? İşte size önemli birkaç ipucu:

 • Kumtel’de elektrikli, tüplü, gazlı gibi farklı kullanım özelliklerine sahip ocaklı fırınlar bulunuyor. Solo fırın seçmeden önce bu ayrımı yapıp akabinde model ve özellikleri inceleyebilirsiniz.
 • Kumtel’de büyük boy ve tam boy fırın seçenekleri yer alıyor. Mutfağınıza hangi boy daha uygun olur karar vermelisiniz. Büyük boy fırın ile tam boy fırın arasında pişirme kalitesi açısından fark bulunmuyor, her iki fırın da beklentileri karşılıyor. Fırınların farkı ocak gözü, watt gücü gibi detaylarda ayrışıyor.
 • Kumtel’in solo fırınları farklı renklere sahiptir. Solo fırınınıza karar vermeden önce tüm renkleri incelemeye dikkat edebilirsiniz. Siyah, beyaz ve gri solo fırın en popüler üç beyaz eşya rengi olmasına karşın Kumtel canlı renkleri sevenler için bordo, kırmızı, kahverengi gibi renk alternatifleri sunuyor. Küçük bir mutfağa sahipseniz beyaz solo fırın, geniş ve koyu renk bir mutfak dekorasyonu yaptıysanız ise siyah solo fırın modellerini inceleyebilirsiniz.
 • Satın alacağınız fırının mutlaka ergonomik, pratik, tasarruflu ve uzun ömürlü olması gerekir. Kumtel solo fırınlarını bu kapsamda inceleyip bütçenize en uygun fırın modelini seçmeye dikkat etmelisiniz.
 • Solo fırının kullanım amacını ve alanını göz önünde bulundurmak oldukça önemlidir. Örneğin, piliç çevirmeyi seviyorsanız piliç çevirme özelliği olan bir ocaklı fırına yönelebilirsiniz. Aynı şekilde fırının fanlı – fansız pişirme gibi özellikleri olup olmadığına dikkat ederek seçim yapabilirsiniz.
 • Her fırının temel özellikleri olmalıdır; zamanlayıcı, farklı pişirme programları ve tel raf sistemi fırınların kullanım performansını artırır. Fırın seçerken bu detayları göz önünde bulundurabilirsiniz.
 • Fırın gibi mutfağın demirbaş ürünlerini alırken en dikkat etmeniz gereken özellik ise fırının fiyatıdır. Ödeyeceğiniz miktar ile fırının özellikleri birbirini dengeliyor mu dikkat etmenizde fayda var. Fiyat performans oranı her zaman değerlendirilmelidir.

Solo Fırın Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kumtel solo fırın modellerinden herhangi birini alıp mutfağınıza yerleştirdiyseniz eğer fırınınızın uzun ömürlü ve güvenli olması için dikkat etmeniz gereken birkaç husus var. Bunlar;

 • Ankastre fırın modelleri gibi solo fırınınızı mutlaka düzenli temizlemelisiniz. Düzenli temizlenmeyen fırın ve ocak yüzeyinde kalıcı lekeler oluşur, fırının görüntüsünü ve sağlığını olumsuz etkiler.
 • Fırınınızı kullanmadan önce kullanma kılavuzuna bakmanız, kurulumu yapan Kumtel personellerinin uyarı ve önerilerini dikkate almalısınız.
 • Fırınınızdan tam performans alabilmek için doğru tariflerle doğru pişirme programlarını kullanmalısınız. Fırınlarda fanlı ve fansız pişirme özellikleri bulunur. Yemek, kek, ekmek gibi farklı pişirimlerde fan ayarını Kumtel yetkililerinin ya da kılavuzun belirttiği programda yaparsanız daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.
 • Fırınınızın kablosunda ya da farklı teknik kısımlarında herhangi bir aşınma, deformasyon fark ettiğinizde olası tehlikelerden kaçınmak için Kumtel servisinden destek almalısınız.
 • En iyi performans için Kumtel ocaklı fırını doğru noktaya konumlandırmalısınız. Pencere kenarları gibi rüzgârı doğrudan alan yerler ocağın sönmesine neden olur ve tehlikeye davetiye çıkarır. Fırınlı ocağınızı mümkünse pencere kenarına kurmayın ancak farklı bir alternatifiniz yoksa eğer ocağı kullanırken pencereden gelen rüzgârın ocağı söndürmeyeceğinden emin olun.

Her fırınlı ocak kullanıldıkça kendini gösterir. Seçtiğiniz Kumtel fırının tüm özelliklerini keşfetmek için kullanma kılavuzunu detaylı okumanız önerilir.

Solo Fırın Avantajları ve Dezavantajları

Kumtel fırınlı ocak modelleri her yıl binlerce kişi tarafından tercih ediliyor. Gerek evde gerek profesyonel mutfaklarda kaliteli pişirme özellikleriyle nefis lezzetlerin ortaya çıkmasını sağlayan Kumtel solo fırınlar, tek başına fırın ve ocak hizmetini başarıyla sürdürüyor. Kumtel’in solo fırınlarının bariz bir dezavantajı olmamasına karşın tasarımdan fonksiyonlarına kadar birçok avantajı var. İşte solo fırınların öne çıkan avantajları;

 • Kumtel solo fırın serisiyle her türlü tarifi pişirebileceğiniz geniş iç hacimli bir tasarıma sahiptir. Pişirme özellikleriyle yemekler ve tatlı tarifler olması gerektiği lezzetle sofralara taşınır. Turbo pişirme, piliç çevirme, tek alt – tek üst pişirme gibi çeşitli pişirme programları ve zaman ayarlayıcı özellikleriyle yüksek performans sunar.
 • Solo fırınların en büyük avantajı küçük alanlarda da büyük alanlarda da kullanılabilecek tasarıma sahip olmasıdır. Farklı boylardaki fırınlarla mutfağınızda harikalar yaratabilirsiniz. Fırın ve ocağı ayrı konumlandıramayan ya da ankastre set kullanamayanlar için ocaklı fırın yer tasarrufu sağlar, profesyonel fırın deneyimi yaşatır.
 • Solo fırınlar enerji tasarrufludur. Yoğun kullanımda dahi fatura dostu özellik gösterir.
 • Piyasadaki yüksek fiyatlara oranla Kumtel solo fırınlar çok ucuz seçeneklerle satışa sunulur. Bütçeniz ne olursa olsun kaliteli ve gelişmiş özellikli şık bir Kumtel fırın satın alabilirsiniz.
 • Rahatlıkla yerini değiştirebilir ya da temizlik yaparken hareket ettirebilirsiniz.
 • Kumtel tüm ürünlerinde olduğu gibi solo fırınlarıyla da demirbaş bir ürün sunar. Fırınınız çok uzun yıllar aşınmadan, bozulmadan, özelliklerini yitirmeden mutfağınızda çalışmaya devam eder.
 • Türkiye’nin her yerinde Kumtel’in yüzlerce yetkili servisi bulunur. Olası bir arızada ya da bilgi alımında Kumtel servislerine rahatlıkla ulaşabilme ve sorunsuz servis hizmeti alma avantajına sahipsiniz.

Solo fırınları kullandıkça, fırının özelliklerini keşfettikçe avantajlar da artar. Bir fırını tam anlamıyla değerlendirmek için tüm özelliklerini tecrübe etmek önemlidir. Kumtel’in avantajlarla dolu gelişmiş özelliklerini seveceğinizden emin olabilirsiniz.

Solo Fırın Fiyatları

Kumtel solo fırın fiyatları değişken bir skala ile karşınıza çıkıyor. En ucuzdan en pahalıya doğru sıralanan fırınlarda, fiyatların genel anlamda ideal seviyelerde olduğunu görebilirsiniz. Kumtel, kaliteli ürünü cazip fiyatlarla sizlerle buluşturuyor. En ucuz ocaklı fırın fiyatları araştırması yaptığınızda Kumtel’in birçok modeli karşınıza çıkabilir. Kumtel’in kaliteli, gelişmiş teknolojiye sahip şık fırınlı ocak modelleri için Kumtel Solo Fırınlar kategorimizi inceleyebilir, fiyatları bütçenize göre sıralayabilirsiniz. Kumtel’de her bütçeye, her kullanım ihtiyacına ve tasarım zevkine uygun onlarca farklı solo fırın modeli bulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR