47 Ürün Mevcut

Ankastre Ürünler

Ankastre ürünler son dönemin en çok tercih edilen dayanıklı ev eşyalarının başında gelir. uyumlu görüntüsü, alandan tasarruf sağlaması ve estetik tarzıyla bu mutfak eşyaları ev kadınlarının gözdesidir. Kumtel uzun yıllara yayılan ev eşyası üretimi deneyimi ile Türkiye’nin en çok kullanılan ankastre ürün çeşitliliğini yaratmıştır. Ankastre mutfak keyfi ve güzelliğinin tadını Kumtel güvencesiyle uzun yıllar yaşayabilirsiniz. Bu tip mutfaklar yemek yapmanın yanında evin en çok kullanılan yaşam alanlarından biri olmaya da en büyük adaydır.

Ankastre Ürünler Nelerdir? Ankastre Ürünlerin Genel Özellikleri Nelerdir?

Gömülü anlamına gelen ankastre, en çok mutfaklarda kullanılan beyaz eşya kategorisindeki ev eşyalarının mutfağa entegre edilmesi için tercih edilen bir yöntemdir. Ankastre ürünler yaşam alanlarına şıklık ve işlevsellik kazandırır. Daha zarif bir görünüm sunmanın yanı sıra kullanılan alandan da tasarruf edilmesini sağlar. Davlumbaz, ocak ve fırın 3’lü setinin gömülü formda mutfakta yer alması, mutfak tezgahının, duvarlarının ve dolaplarının bütüncül yapısıyla uyumlu bir görüntü sağlar. Ankastre set dünyası artık mutfağın da sınırlarını aşmış ve banyolarda da kullanılmaya başlanmış olsa da, fırın, ocak, davlumbaz 3’lü setleri en çok tercih edilen ürün çeşitlerinin başında gelir.  

Kumtel, ankastre ürünleriyle beyaz eşya sınıfında yenilikçi bir imaja sahiptir. Birbiriyle uyumlu, farklı zevklere hitap eden ve çevre dostu teknolojilere sahip Kumtel ankastre setler ev hanımlarından son derece olumlu yorumlar almaktadır. Beyaz eşyalarda aranılan ilk kriterlerden biri uzun ömürlü ve güvenli kullanımdır. Ev eşyalarına harcanan paraların karşılığını verebilmesi için ürünlerin uzun yıllar kullanılabilmesi, kalitesini ve görüntüsünü bozmaması kullanıcılar açısından önem taşır. Kumtel, mutfak dolapları arasında uyumla sergilenen ankastre ürünlerinde ergonomik yapıya, dayanıklılığa, işlevselliğe ve yenilikçiliğe önem veren bir marka olarak müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.  

Ankastre ürünler mutfakların demirbaş ürünleri olduğundan bu setlerin sağlam yapıda ve pratik kullanıma sahip olması oldukça önem arz eder. Davlumbaz, ocak ve fırının birbiriyle uyumlu şekilde çalışması performansı arttırır ve enerji tasarrufu sağlar. Kumtel ankastre sınıfı mutfak eşyalarında Türkiye’nin en çok tavsiye ve tercih edilen markalarından biridir. Ankastre set modelleri ve fiyatları Kumtel ayrıcalığı ile her aileye uygundur. Ankastre ürün modelleri renk, program ve yapılan malzeme açısından farklı özelliklere sahiptir. Kumtel ev eşyaları kaliteli ham maddelerden özenle üretilmiştir. 

Ankastre Ürünleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ankastre ürün gruplarını set ya da bağımsız parçalar şeklinde satın almak istediğinizde mutlaka ürünlerin teknik özelliklerine dikkat etmelisiniz. Beyaz eşyalar seçilirken ihtiyaçlarınıza ve mutfağınızın yapısına uygun teknik özellikleri belirlemek ürün seçimi konusunda çok önemlidir. Ankastre ürün alırken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır:

Ankastre davlumbaz çeşitlerine bakarken mutlaka davlumbazın buharı emiş gücüne ve program sayısına dikkat etmelisiniz. Yemek kokularının etrafa yayılmadan tahliye edilmesi mutfak bakımı ve ev eşyalarının uzun süre kullanılması açısından çok önemlidir. Kaliteli olmayan bir davlumbaz ocak üzerinde pişen yemeklerin ürettiği kokuları ya da su buharını tamamiyle çekemez. Dolayısıyla, çekiş gücü yüksek ve kaliteli filtreye sahip bir davlumbaz, ocakta aynı anda birden fazla yemek pişirirken bile rahatlıkla mutfağınızın havasını temiz tutacaktır.  

Ankastre ocak satın alırken kullanım alanını ve ocak üzerinde kaç adet pişirme gözü bulunduğuna dikkat etmelisiniz. Şayet mutfağınız küçükse kalıpların dışına çıkıp 4’lü ankastre ocak yerine 2’li hatta tekli model tercih edebilirsin ve Kumtell’in ürün çeşitliliğinden yararlanarak kendi ihtiyacınıza en uygun ankastre ocak modellerini seçebilirsiniz. Küçük ocaklar da işlevsellik açısından en az büyükler kadar kullanışlı ve hatta daha pratiktir.

Ankastre alırken ayrıca ürünlerin elektrik tasarrufu hususundaki özelliklerini de göz önünde bulundurmalısınız. Bu sayede hem bütçenize hem de doğayı korumaya katkıda bulunmuş olursunuz. Ankastre set en uygun fiyat ve model seçenekleriyle Kumtell online satış mağazasında siz değerli müşterilerimizi beklemekte.

Mutfağınızı kendi zevkinize göre döşerken elbette ev eşyalarının renkleri de önemli bir etkendir. Ankastre set beyaz ya da ankastre set siyah çeşitleri en çok tercih edilen iki ana renktir. Kumtel bu iki ana renk ucuz ankastre set çeşitlerinden daha kaliteli setlere kadar farklı ürün seçeneklerini sunmaktadır. 

Ankastre Çeyiz Seti Nedir ve İçerisinde Hangi Ev Eşyaları Bulunur?

Ankastre çeyiz setleri en uygun fiyat ve model seçenekleri ve kampanya avantajlarıyla Kumtel’in uzun yıllar boyunca en iddialı olduğu alan olmuştur. Bu tip setler yeni evlenen çiftlerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmıştır ve genellikle davlumbaz, fırın ve ocak üçlüsünden oluşmaktadır. Ankastre set çeşitleri için en doğru adres olan Kumtel online mağazası sayesinde artık ihtiyacınız olan en temel dayanıklı ev eşyaları bir tıkla en kısa sürede kapınızda. Ankastre set fiyatları kalitesine oranla hiç daha uygun olmamıştı. Kumtel markasının hayatınızı kolaylaştıran tüm ürünlerine en uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilmek için online mağazamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.