2 Ürün Mevcut

Yağsız Fritöz Fiyatları

Yağsız fritöz fiyatları birçok unsura bağlı olarak değişir. Kapasitesi, gücü veya analog ya da dijital ekranı olup olmaması gibi birçok unsur fiyatlar üzerinde etkilidir. Kumtel yağsız fritöz çeşitleri 24 ay garantili olarak ve bütçe dostu fiyatlarla sizlere sunulur. Ayrıca düzenli yaptığımız indirim ve kampanyalarla da herkes yağsız patates kızartma makinesi olarak da anılan bu kullanışlı ev aletlerine sahip olabilir. Fiyat ve performans arasındaki dengeyi sağlamak için yağsız fritöz alırken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Yer sıkıntınız varsa mini yağsız fritöz seçeneklerine yönelebilirsiniz. Ayrıca mini olanlar büyük olanlara göre daha avantajlı fiyat seçenekleriyle de bütçe dostu bir alışveriş imkânı sunar. Yağsız fritöz modelleri özelliklerine bağlı olarak üst segmentte olabilir. Özellikle dijital modeller analog modellere göre biraz da farklı fiyat seviyesindedir. Ancak bu kullanışı ev aletleri, uzun vadede yağ harcamalarından tasarruf etmenize olanak verir. Kızartmada kullanılan yağlar atık yağlardır ve bertaraf edilmesi gerekir. Yağsız fritöz modelleri ile atık yağ sorunu ortadan kalkar bu açıdan da çevre dostu bir kullanım imkânı verir. Sayfamızda sizlere sunulan yağsız fritöz seçeneklerinin teknik özelliklerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza özel seçimler yapabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kampanya ve indirimlerimiz herkesin bu kaliteli ve kullanışlı mutfak aletine sahip olmasına imkân verir. Kumtel olarak mutfak aletlerinde yer alan ürünlerimizi sayfamızdan inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünleri Kumtel marka kalitemiz ile satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yağsız Fritöz Modelleri

Kumtel olarak mutfak aletlerinde geniş ürün seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Kaliteli ve dayanıklı ev aletlerimiz ile mutfakta harika yemekler yapabilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştıran bu ürünler ile vakitten de kazanabilir ve sevdiklerinizle daha çok zaman ayırabilirsiniz. Kumtel yağsız fritöz seçenekleri dijital ve analog olarak farklı seçeneklerde sunulur. Kumtel Fastfryer 4 lt sepet kapasitesi ve 60 dakikalık zamanlayıcısı ile keyifli bir kullanım sunar. Paslanmaz çelik parçaları onu dayanıklı kılarken, otomatik kapanma özelliği ve 200 c kadar ayarlanabilir sıcaklığı da istediğiniz sebzeyi veya eti pişirmenize olanak verir. Kumtel Dijital Fastfryer fritöz dijital ekranı ile kolay kullanım sunan bir üründür. Kızartma sepeti kapasitesi 4 litredir. Ayrıca 60 dakikalık zamanlayıcısı, otomatik kapanma özelliği ve 200 c kadar da ayarlanabilir sıcaklık seviyesi vardır. Yağsız fritöz seçenekleri ev ve ticari tip olarak değişebilir. Bu sebeple kullanıma göre seçim yapmak fiyat-performans dengesi için önemlidir. Profesyonel kullanım için tasarlanan gelişmiş yağsız fritöz seçenekleri özellikler ve fiyatları açısından farklıdır. Kumtel olarak fritöz modellerinde sizlere kolay kullanım imkanı veren modelleri sunuyoruz. İster analog ister dijital ekran seçeneklerine göre tercihlerinizi yapabilirsiniz. Tüm yağsız fritöz seçeneklerimiz 24 ay Kumtel garantisi ile sizlere sunulur. Ürünlerimizin hem dış hem de iç hazneleri dayanıklıdır. Uzun süreli kullanımlarda bile ilk günkü performansı ile yemeklerinizi aynı lezzet pişirme olanağı sunar. İster kendinize ister sevdiklerinize kullanışlı yağsız fritöz modelleri seçeneklerinden satın alabilirsiniz.

Fritöz Nedir

Yiyeceklerde çok çeşitli pişirme yöntemi ve buna bağlı da birçok farklı pişirme için mutfak aleti bulunur. Bu aletler zamandan tasarruf sağlarken lezzetli yemeklerin pişirilmesine de olanak verir. Hem lezzet hem de vakit tasarrufu açısından en etkili mutfak aletlerinin başında yağsız fritöz seçenekleri gelir. Bu açıdan da fritöz nedir sorusu bu kullanışlı ev aletini merak edenlerin ilk sorduğu soruların başında yer alır. Fritözler, kızartma işlemini kolay yapılmasını sağlayan mutfak araçlarına verilen isimdir. Bunlarla yüksek ısıda derin kızartma yapılır. Sebzelerden etlere, deniz ürünlerinden hamur işlerine kadar çok çeşitli besineler yağsız fritöz kızartılır. Kızartma işlemi denildiği de akla gelen ilk soru yağsız fritöz sağlıklı mı sorusudur. Kızartılmış yiyecekler yoğun yağ içermesi sebebi ile ne yazık ki sağlıklı yiyecekler grubuna girmez. Yağsız fritöz ile kızartılan yiyecekler ise diğerlerine göre daha sağlıklı bir alternatif sunar. Yağsız fritöz içerisinde kızartılmış olan ürünle daha düşük yağ yanı sıra düşük kalori de içerir. Bu açıdan da kızartma sonucu olabilecek zararlı bileşikler açısından daha düşük risk taşır. Yağsız fritözde neler pişirilir sorusu da sıklıkla araştırılan soruların başında gelir. Yağsız  sadece patates kızartması yapılır düşüncesi yanlıştır. Sebzeler, patates, hamur işleri, kırmızı etler, deniz ürünleri gibi birçok faklı ürünü pişirme olanağı sunar. Ayrıca hem evlerde hem de ticari işletmelerde kullanılan farklı çeşitleri bulunur. Sağlıklı yemek pişirme olanağı veren bu mutfak aletleri, çok az miktarda yağ kullanarak kızartma yapılmasına olanak verir. Kumtel yağsız fritöz seçeneklerini sayfamızda inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun bir modeli uygun fiyat seçenekleri ile ve güvenle satın alabilirsiniz.

Fritöz Seçiminde Sık Sorulan Sorular

Yağsız fritöz sağlıklı mı?

Yağsız fritöz ile yapılan yiyecekler normal kızartma işlemi ile yapılan yiyeceklere göre nispeten daha sağlıklıdır. Daha düşük yağ ve kalori içerirken kızartma kaynaklı zararlı bileşenler bakımında da düşük risk taşır. Özellikle kilo kontrolü, kilo verme ya da sağlıklı beslenerek yağ alımını azaltmak için en iyi tercih olurlar.

Yağsız fritözde neler pişirilir?

Yağsız fritöz seçenekleri ile en fazla patates kızartması yapılmakla birlikte; çeşitli sebzeler, kırmızı ya da beyaz et ürünleri, deniz mahsulleri ve hatta hamur işleri dahi kızartılır. Kullanışlı ve dayanıklı yağsız fritöz seçeneklerinde az yağ ile kısa zamanda lezzetli yemek yapma imkânı verir.

Yağsız Patates Kızartma Makinesi

Yağsız fritöz seçenekleri sıklıkla yağsız patates kızartma makinesi olarak da anılır. Çünkü fritözlerde ağırlıkla patates kızartması yapılır ve yapıldığı düşünülür. Ancak bu yanlıştır, çünkü yağsız fritöz seçeneklerinde çok çeşitli et, sebze ve hamur işleri dahi hızlı ve sağlıklı bir şekilde hazırlanabilir.